כל הקטגוריות
EN
חדשות התעשייה

דף הבית>חֲדָשׁוֹת >חדשות התעשייה

פרויקט אשכול תעשייתי מפלדת בנייה מיוחדת הופעל

זמן: 2021-01-12 צפיות: 62

ב -12 בדצמבר הושק פרויקט האשכול התעשייתי הישן והחדש בפרובינציית שאנדונג-שינג-פלדה המיוחדת "פלדה לבנייה מיוחדת", 55 יום מוקדם מהצפוי. השקעת הפרויקט עולה על 15 מיליארד יואן, מה שיקדם את הפיכתה של תעשיית הפלדה של שאנדונג לירוקה וחכמה.
הפרויקט מכסה 8 קווי ייצור עיקריים. לאחר הפעלתו באופן רשמי, תהיה לו כושר ייצור שנתי של 4.65 מיליון טון והכנסות מכירות נוספות של 20 מיליארד יואן, מה שהופך אותו לאחד מארבעת האשכולות הגדולים בתעשיית הפלדה במחוז שאנדונג. במצב של צמצום כולל של כושר הייצור של פלדה, שאנדונג התאימה את כושר הייצור של שיחנג פלדה מיוחדת מ -2.55 מיליון טון ל -4.65 מיליון טון, שווה ערך ליצירת "פלדה מיוחדת של שינג".
https://www.hongwangstainless.com/products-show/color-stainless-ssteel-coil/
וואנג צ'אנגשנג, סגן המהנדס הטכני הראשי של טאיאן שינג-פלדה המיוחדת, אמר: "(במקור) ניתן לגלגל בילט אחד רק מאחת מהשורות הללו. הפעם בילט אחד יכול לגלגל 5 קווי פלדה במקביל, ושני קווי הייצור הגיעו (תפוקה שנתית) ל -400 10,000 טון, שהם יעילות כפולה מהקו המקורי, ומספר האנשים המשמשים עדיין זהה . ”
 
ציפוי צבע PVD גיליון נירוסטה 001
על מנת לפנות מקום לפרויקטים חדשים, החברה השביתה ברציפות יותר מ -10 קווי ייצור מיושנים וקיצצה את כושר הייצור ביותר מ -2 מיליון טון. האינדיקטורים להגנת הסביבה של הפרויקט החדש שופרו מאוד, ופליטת האבק הופחתה מ -10 מ"ג למ"ק שקבעה המדינה לפחות מ -5 מ"ג. על מנת לעשות שימוש מלא בפסולת, התוכנית המקומית לפרויקט ייצור משותף של פלדה וכימיקלים. נכון לעכשיו, הפארק אסף למעלה מ -20 מפעלים גדולים ובינוניים בכימיקלים במורד הזרם, בתרופות ובחומרים מרוכבים של פלדה מיוחדת.

图片 1